Vitajte v ponožkovom raji

Pripravili sme pre Vás  e-shop pre pohodlnejšie a rýchlejšie nakupovanie aj z  Vášho domova 🙂

Ponožky sú neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života, preto na našich stránkach nájdete širokú ponuku silonkového, pančuchového a ponožkového tovaru rôznych veľkostí, farieb a vzorov vhodných pre každú príležitosť a to doslova!

Prosím pokračujte registráciou. Firma M.K., spol. s r.o. si vyhradzuje právo na zmenu cien ponúkaných výrobkov alebo ich vyradenie z ponuky. Reklamačné podmienky si môžete pozrieť tu.

O firme M.K., spol s r.o.

Firma M.K., spol. s r.o. je veľkoobchodná spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je distribúcia a predaj silónkového a ponožkového tovaru pre maloobchodné predajne hlavne so zameraním na textil a obuv už od roku 1998.

 

Ponuka tovaru

Nami ponúkané výrobky sú vo vysokej kvalite a s kvalitných materiálov, o čom svedčí aj ich obľúbenosť u našich zákazníkov. V našej ponuke nájdete širokú škálu výrobkov ponožkového a punčochového tovaru známych značiek ako sú Tatrasvit, Steven, Valter, Pauma či M.K.

Ponuka pre veľkoodberateľov

Pre zobrazenie veľkoodberateľských cien je potrebné vyplniť formulár ktorý nájdete v ľavom hornom rohu stránky s názvom VEĽKOOBCHOD.

Po odoslaní formulára a jeho následnom overení Vám bude priradený veľkoodberateľský účet.
Pre priradenia veľkoodberateľského účtu je potrebné vlastnit klasický účet ktorý si vytvoríte v sekcii registrácia.

O priradení  do veľkoodberateľskej sekcie Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom ktorý uvediete vo formulári.